Ana sayfa

Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd.

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili
Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili
1 2 3 4

Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd.

2013 yılında kurulan ROGO INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD, JXY Group altında ihracata yönelik bir kuruluş olan Çin'in ekonomik merkezi olan Şangay'da yer almaktadır.

 

2007 yılında kurulan JXY Group, çelik ürünleri kaplama alanında en etkili şirket olan bağımsız Tasarım, Ar-Ge, Üretim ve Satış ile entegre bir şirkettir.Grup, en gelişmiş beş renkli kaplamalı çelik hattına, üç sıcak daldırma galvanizli çelik hattına sahiptir. hatları ve Çin'de bir üst düzey gelişmiş galvaume hattı. yıllık 1,4 milyon ton üretim ile.Standart yönetim sistemi ve bilimsel operasyonla, grup ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001'i arka arkaya geçti.

 

Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0

 

İhracat odaklı bir işletme olarak ROGOSTEEL, son 4 yılda ürün kalitesini iyileştirmeye ve hizmeti teşvik etmeye odaklandı.Tüm personelin çabasıyla ROGOSTEEL, Asya, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya ve Afrika'daki 68 ülkeden yaklaşık 200 müşteriyle işbirliğine dayalı ilişkiler kurdu ve dürüstlük ve pragmatik yolla çok iyi bir itibar kazandı.

 

Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 1

 

ROGOSTEEL'in tüm çalışanları, “açık ve hoşgörülü zihinler, saldırgan ruh, meydan okuma cesareti” kavramına bağlı kalarak, her zaman kişisel gelişim ve takım geliştirme peşinde koşar. Dünya çapında yayılan JXY-ROGOSTEEL markası.

 

Çelik levha kaplama alanında güçlü bir ekip olarak ROGOSTEEL, daha iyi bir dünya yaratmak için sizinle birlikte yürümek istiyor.

 

Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 2

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : ROGOSTEEL

No. Çalışanları : 600~800

Yıllık satış : >100

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 80% - 90%

Port 1: TIANJIN

Port 2: SHANGHAI

Port 3: QINGDAO

Şirket tarihçesi

2013 yılında kurulan, ROGO INDUSTRIAL (SHANGHAI) CO., LTD JXY Grubu altında bir ihracat odaklı bir kuruluş olan Çin'in ekonomik merkezi-Şangay, bulunmaktadır.

Firma Servisi

ROGOSTEEL'deki tüm çalışanlar, “açık ve hoşgörülü zihinler, saldırgan ruh, Meydan okuma cesareti” kavramına bağlı kalarak, her zaman kişisel gelişim ve takım geliştirme peşinde koşar. Dünya çapında yayılan JXY-ROGOSTEEL markası.

 

Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 1

 

Asya: Kore, Singapur, Vietnam, Tayland, Malezya, Hindistan, Pakistan, Endonezya, Bangladeş, Nepal ve Sri Lanka, Ürdün, İsrail, Suudi Arabistan, Irak, Türkiye, Lübnan, BAE, Yemen ...

Avrupa: Ukrayna, Kıbrıs, Rusya ...

Afrika: Mısır, Arnavutluk, Nijerya, Zimbabve, Sudan, Fas, Güney Afrika

Güney Amerika: Paraguay, Kosta Rika Cumhuriyeti, Şili, Peru, Brezilya, Nepal

 

Çin Rogo Industrial (Shanghai) Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Şirket takım

İhracat odaklı işletmeler olarak, son 4 yılda ROGOSTEEL, ürünlerin kalitesini iyileştirmeye ve hizmeti tanıtmaya odaklanmıştır. Tüm personelin çabalarıyla ROGOSTEEL, Asya, Avrupa, Güney Amerika, Okyanusya ve Afrika'daki 68 ülkeden 200'e yakın müşteriyle kooperatif bir ilişki kurmuş ve dürüstlük ve pragmatik bir yol için bir ün kazanmıştır.

İLETİŞİM

Adres: NO.600, MOHE YOL, BAOSHAN İLÇESİ, SHANGHAI, ÇİN

Fabrika adres:96., Fuyuan Yolu, Boks İlçesi Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Shandong Eyaleti